Staráme se o Vaši radost

O nás

Jsme sdružení veterinárních lékařů pracujících zhruba na území Hané. Naše služby jsou komplexní jak pro malá zvířata, tak pro chovy hospodářských zvířat. Zajišťujeme vše od nejrůznějších typů vyšetření, přes inseminace a reprodukci až po chirurgii měkkých tkání.

Jednotliví veterináři jsou specializováni pro různé druhy zvířat, jsme tedy schopni nabídnout u malých zvířat plnou péči u běžných druhů Vašich mazlíčků, nejčastěji psů a koček. Máme ovšem bohaté zkušenosti i méně obvyklými druhy, jako jsou například hlodavci, nebo exotická zvířata.

Stejně tak díky bohaté praxi i specializací našich veterinářů poskytujeme služby chovatelům hospodářských zvířat od soukromých drobných chovatelů až po velká zemědělská družstva. Náš záběr se opět týká běžných chovů krav a prasat, ale poskytneme plnou a profesionální péči chovatelům ovcí, koz nebo koní.

Každý náš veterinář má určen orientační region své působnosti. Ale doktoři se vzájemně zastupují, přičemž prioritou je druh zvířete dle specializace jednotlivých veterinářů. Pokud jste tedy například z Vyškova a potřebujete provést ošetření ovcí, pak je možno volat MVDr. Šinovou, jakožto specialistku na tento druh zvířete, nebo naopak je možné z Olomouce volat ohledně prasat MVDr. Mráčkovi.